Jak schudnąć 5 kg bez diety i treningów?

odchudzanie

Postępujący problem nadwagi jest na tyle poważny, że nierzadko interweniują nawet rządy krajów. W Polsce nakładane są dodatkowe podatki na niezdrową żywność, ze szkół znika niezdrowa żywność i prowadzone są kampanie społeczne mające na celu uświadomienie ludzi jakie konsekwencje może nieść za sobą nadwaga i otyłość.

W dzisiejszej publikacji pragniemy odpowiedzieć na pytanie z cyklu „Jak schudnąć?”. Tym razem pod lupę bierzemy nadwagę wynoszącą 5 kilogramów.

Jak schudnąć 5 kg?

To niewielka nadwaga. Pozbycie się takiego nadmiaru nie będzie zbyt kłopotliwe. Pod warunkiem, że wykarzesz się samodyscypliną i zaangażowaniem. Taką ilość tłuszczu można zgubić nawet w kilka tygodni. Jak tego dokonać?

Zmiana w nawykach żywieniowych

Nie musisz stosować radykalnych rozwiązań. Twoja nadwaga nie jest zbyt duża, więc wystarczą drobne korekty. Zadbaj o to, by dieta była regularna (stałe pory posiłków) i zbilansowana. Korzystaj tylko z pełnowartościowych produktów, najlepiej gotowanych, pieczonych lub duszonych. Na czas odchudzania zrezygnuj ze słodyczy, fast-foodów, potraw przyrządzanych na głębokim oleju oraz słodkich napojów.

Lekka aktywność fizyczna

Aby rozpocząć proces spalania tłuszczu musisz wprawić ciało w ruch. Tylko wtedy wygenerujesz zapotrzebowanie na energię, którą organizm pozyska między innymi z materiału zapasowego, tudzież tłuszczu.

W walce o lepszą sylwetkę zdecydowanei najlepiej sprawdzają się ćwiczenia aerobowe, takie jak bieganie, jazda na rowerze oraz dla mniej aktywnych – nordic walking. Należy pamiętać, by trening nie był krótszy niż kilkadziesiąt minut.

Suplementy diety

Nie są konieczne, ale mogą znacząco skrócić czas odchudzania. W przypadku tak małej nadwagi warto skorzystać z prostych, sprawdzonych metod – tj. Błonnika. Ta substancja nie podlega trawieniu, ogranicza apetyt, spowalnia rozkład węglowodanów i reguluje metabolizm.

Suplementy diety mają charakter wspomagacza odchudzania. Nie stanowią podstawy. Ich efektywność zależna jest w głównej mierze od jadłospisu oraz treningu.

Jak schudnąć 5 kg bez diety i treningów? Polecamy Acai Berry!

Odchudzanie to temat, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą nadwagi, która stanowi problem ciągle postępujący. Na przestrzeni ostatnich trzech dekad liczba jednostek borykających się ze zbyt dużą ilością tkanki tłuszczowej w organizmie wzrosła dwukrotnie.

W procesach odchudzających kluczowe są dieta oraz trening. Ludzie jednak bardzo często poszukują swojego rodzaju ułatwień – tudzież suplementów wspomagających odchudzanie. Czy są one skuteczne? Czy warto inwestować pieniądze w tabletki na odchudzanie?

Odpowiedź na wyżej wymienione pytania nie może być jednoznaczna. Nie każdy suplement jest bowiem warty swojej ceny, nie każdy wykazuje skuteczne działanie. Dzisiaj jednak pragniemy przedstawić absolutny hit pod względem skuteczności i szybkości działania – tabletki zawierające Acai Berry.

Acai Berry – co to takiego?

Acai Berry to owoc rosnący w krajach Ameryki Południowej, gdzie jego właściwości wykorzystywane są od dawien dawna. Przede wszystkim Acai Berry znane jest z tego, że przyczynia się do zahamowania rozwoju komórek rakowych i opóźnienienia procesów starzenia.

W Europie zaś Acai Berry jest głównie kojarzone jako suplement na odchudzanie. Swoją drogą – bardzo skuteczny suplement. Wszakże, trudno znaleźć ranking tabletek wspomagających odchudzanie w którym Acai Berry nie plasowałoby się na pozycjach 1-3.

Acai Berry na odchudzanie

Jagoda Acai i jej skuteczność w odchudzaniu to przede wszystkim efekt dużej zawartości błonnika naturalnego, który powoduje:

  • uczucie sytości
  • zmniejszenie apetetytu
  • poprawę pracy jelit i regulację wydalania toksyn z organizmu
  • przyśpieszenie i unormowanie metabolizmu

16,4g na 100g produktu – taką dawkę błonnika znajdziemy w tabletkach Acai. Trudno wskazać inny suplement, który mógłby pochwalić się takimi proporcjami.

Jednocześnie nie należy zapominać, że Acai to także preparat wspomagający pracę serca, czy też niwelujący wolne rodniki.

Z całą pewnością o preparatach zawierających Acai można powiedzieć, że to suplementy skuteczne, szybko działające i kompletne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *